KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15792067
nr 1579 2067
Jean-Marie Guiny
(1954-2010), Frankrike
Etsning, Diphara, EA VIII/XX. Signerad. Bildmått: 16x21 cm, yttermått inklusive ram: 30x33 cm
Jean-Marie Guiny, svensk bildkonstnär född 1954, död 2010.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 november 2023
kl 18:57:42
20/11 10:56:13
20 nov
Jean-Marie Guiny
Läs mer om Jean-Marie Guiny
Jean-Marie Guiny
Läs mer om Jean-Marie Guiny
nr 1579 2067
Jean-Marie Guiny
(1954-2010), Frankrike
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 20 november 2023 |
| 20/11 10:56:13 | 1 | Vinnande bud |
20 nov
Jean-Marie Guiny
Jean-Marie Guiny, svensk bildkonstnär född 1954, död 2010.Läs mer om Jean-Marie Guiny